Interbyt.cz

Postel s roštem caroline 180x200cm – bílá/černá

Akční a ve slevě produkt Postel s roštem caroline 180x200cm - bílá/černá značky LB můžete pořídit zrovna dnes ve slevě! Výhodně za super cenu 9 333 Kč.
Postel s roštem caroline 180x200cm - bílá/černá
Ověřit dostupnost
Značka: LB
9 333
Popis produktu

Pokud jste zastánci jednoduchého a přesto elegantního stylu nábytku, rádi vás seznámíme s kolekcí Caroline, která je určena především pro vybavení ložnic nebo studentských pokojů. Některé prvky se však mohou hodit i do předsíní, obýváků nebo pracoven. Výhodou je, že jednotlivé díly nábytku můžete objednávat samostatně a vybavit domácnost přesně tak, jak potřebujete.

 

V kolekci najdete postel Caroline, která svým jednoduchým a přesto elegantním stylem zaujme nejednoho nocležníka. Je vyrobena z lamina v bílém odstínu a jejím výrazným prvkem je vyšší čelo. Po obvodu bočních desek a čela je tmavý dekorační pruh, který zvýrazňuje charakter postele. Součástí postele je rošt, matraci je však nutné dokoupit. Plocha lůžka je 180x200cm.

 

Jednotlivé kusy nábytku z kolekce Caroline je možno zakoupit v dvou barevných provedeních: bílá/černá a dub zlatý/černá.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Caroline najdete níže v souvisejících produktech.