Moderní box spring postel Izabela 180×200, hnědá

  Moderní box spring postel Izabela Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (režná látka Savana) Postel je dodávána včetně... více informací »
Moderní box spring postel Izabela 180x200
Značka: ELT
16 399 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní box spring postel Izabela Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (režná látka Savana) Postel je dodávána včetně...

 

Moderní box spring postel Izabela
Akční cena platí pro potah na hlavní fotografii (režná látka Savana)
Postel je dodávána včetně matrací 
Postel nemá úložný prostor 
Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí 
Celková nosnost je 250kg

 

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.
 

Předností boxsprings postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box, na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY: 
183x205x105cm 
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 50cm 
 
MANŽELSKÉ DVOJLŮŽKO 
Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi.  Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.
 

Kvalitní a žádaný produkt Moderní box spring postel Izabela 180x200, hnědá od známé společnosti ELT pohodlně získáte na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu. K sehnání zrovna v akci za 16 399 Kč.