Šatní skřín Marika 180, bílá

  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: bílá  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Korpus má ABS hrany  Nábytek je dodáván v... více informací »
Šatní skřín Marika 180
Značka: PSK
7 797 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: bílá  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Korpus má ABS hrany  Nábytek je dodáván v...

 

Moderní šatní skřín 
Korpus v dekoru: bílá 
Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2 
Korpus má ABS hrany 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
180x200x62cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Povedený kus Šatní skřín Marika 180, bílá lze koupit právě teď tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii ložnice! Pořiďte si zlevněné výrobky ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu.

Tento skvělý produkt Šatní skřín Marika 180, bílá od populární značky PSK snadno můžete najít tady a teď právě ve slevě. K sehnání zrovna v akci za 7 797 Kč.