Moderní kuchynská linka Paulita MDF, 180/240cm, šedá

  Moderní kuchynská linka Paulita  Kvalitní dvířka v provedení MDF  Sestava 240/180cm  Dodáváme v dekoru světlě šedá /... více informací »
Moderní kuchynská linka Paulita MDF
Značka: STK
13 999 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní kuchynská linka Paulita  Kvalitní dvířka v provedení MDF  Sestava 240/180cm  Dodáváme v dekoru světlě šedá /...

 

Moderní kuchynská linka Paulita 
Kvalitní dvířka v provedení MDF 
Sestava 240/180cm 
Dodáváme v dekoru světlě šedá / tmavě šedá 
Madla jsou součástí 
Nábytek je dodáván v demontu 
Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče 
Cena nezahrnuje pracovní desky 

 
MODERNÍ KUCHYNSKÁ LINKA PAVLA, 180/240CM
Zařizujete novou kuchyň a ne a ne vybrat tu správnou linku? Měla by být elegantní, praktická a ekonomická? Tato by vám mohla padnout do oka. Kontrastní dřevěné dekory dodávají lince na zajímavosti a jejich vodorovné ji opticky zvětšují. Jednotlivé elementy můžete uspořádat dle vlastního vkusu a vaše kulinářské experimenty mohou začít!
 
Moderní kuchyňská linka v jednoduchém designu. Díky prostorové nenáročnosti je vhodná také do malé kuchyně. Barevné provedení v atraktivním odstínu opticky nezatěžuje prostor, naopak jej provzdušní a příjemně zútulní. Kuchyňská sestava je tvořena dolními a horními skříňkami, které poskytují dostatek úložného prostoru na nádobí i suroviny potřebné k vaření. V ceně nejsou zahrnuty vyobrazené dekorace, kuchyňské spotřebiče ani vodovodní baterie. Tento akční a ve slevě výrobek Moderní kuchynská linka Paulita MDF, jde pořídit právě nyní tu na našem webu v populární sekci kuchyně! Vyhledejte si podobné produkty z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu. Známý dodavatel STK dlouhodobě dodává top výrobky Výjimečný produkt Moderní kuchynská linka Paulita MDF, 180/240cm, šedá máte možnost získat rovněž u nás v kategorii akční kuchynské sety! Připravili jsme pro vás akční výrobky z naší kategorie za parádní cenu. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od výrobce STK. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce STK dodává skvělé produkty

Kvalitní a žádaný produkt Moderní kuchynská linka Paulita MDF, 180/240cm, šedá s osvědčenou značkou STK jde pořídit na našich stránkách za výhodnou cenu. Akční ceny již od 13 999 Kč.