Konferenční stůl Norman 17

  Moderně pojatý design bytového nábytku  Dodáváme v dekoru northland + dub sonoma trufla  Mnoho odkládacího a úložného prostoru Nábytek je... více informací »
Konferenční stůl Norman 17
Značka: IDZ
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderně pojatý design bytového nábytku  Dodáváme v dekoru northland + dub sonoma trufla  Mnoho odkládacího a úložného prostoru Nábytek je...

 

Moderně pojatý design bytového nábytku 
Dodáváme v dekoru northland + dub sonoma trufla 
Mnoho odkládacího a úložného prostoru
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
68x45x110cm  
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Designový kus Konferenční stůl Norman 17 naleznete právě zde tady na našem webu v populární sekci dřevěná deska. Vyhledejte si akční zboží z této populární rubriky za skvělou cenu! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další kvalitní zboží od dodavatele IDZ. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce IDZ vám poskytuje kvalitní zboží Nakupujte výhoděn u nás!

Neodolatelný produkt Konferenční stůl Norman 17 od známého dodavatele IDZ máte možnost získat právě teď v naší nabídce napořád výhodně! Nyní můžete mít za 2 299 Kč.