Police Fumi 14

Police Fumi 14   Dekor: dub santana/šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Police Fumi 14
Značka: DLM
1 271 Kč
Ověřit dostupnost
Police Fumi 14   Dekor: dub santana/šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x...

Police Fumi 14  
Dekor: dub santana/šedá 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
110x65x22cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Výjimečný produkt lze pořídit teď tu na našem webu v oblíbené kategorii dětské poličky! Získejte parádní produkty z této populární sekce jednoduše online. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další kousky od výrobce DLM. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce DLM dodává kvalitní výrobky

Tento nejprodávanější výrobek Police Fumi 14 od kvalitní značky DLM pořídíte momentálně v naši nabídce výhodně. Právě nyní za 1 271 Kč.