Šatní skřín Carlos 100, sonoma

  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: dob sonoma  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Nábytek je dodáván v... více informací »
Šatní skřín Carlos 100
Značka: JRK
5 709 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderní šatní skřín  Korpus v dekoru: dob sonoma  Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2  Nábytek je dodáván v...

 

Moderní šatní skřín 
Korpus v dekoru: dob sonoma 
Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
100x216x60cm 
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Kvalitní a oblíbený kousek Šatní skřín Carlos 100, sonoma je k získání nyní tu na webu zařazený v sekci ložnice! Prozkoumejte ještě podobné výrobky z této sekce na pár kliknutí. Náš sortiment je široký, máme v nabídce také více kvalitních produktů od značky JRK. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce JRK pro své zákazníky dodává kvalitní produkty Však to vidíte sami!

Velmi žádaný výrobek Šatní skřín Carlos 100, sonoma pocházející od značky JRK snadno seženete v naší nabídce za výhodné peníze! Teď v akci 5 709 Kč.