Nejlevnější sedací souprava Viola 1, modrá

Moderní sedací souprava Viola Nyní za super akční cenu - BEZKONKURENČNÍ CENA pouze u nás! Cena je platná pro potah jako na... více informací »
Nejlevnější sedací souprava Viola 1
Značka: DMX
7 866 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní sedací souprava Viola Nyní za super akční cenu - BEZKONKURENČNÍ CENA pouze u nás! Cena je platná pro potah jako na...

Moderní sedací souprava Viola
Nyní za super akční cenu – BEZKONKURENČNÍ CENA pouze u nás!
Cena je platná pro potah jako na fotografii 
Díky volně loženým polštářům se můžete uvelebit a jen relaxovat
Souprava je univerzální (pravo – levý roh), který můžete měnit 
Sedací souprava Viola je rozkládací včetně úložného prostoru 
Návštěvy určitě ocení rozklad a vy jednoduché a rychlé rozložení 
Časově omezená akce! Neváhejte s nákupem! 

Rozměry: 
Celkové rozměry: 191x142x83cm
Plocha po roložení: 191x122cm
 

NEJLEVNĚJŠÍ SEDACÍ SOUPRAVA VIOLA 

Nemáte dostatek prostoru nebo financí a přesto byste rádi nového společníka do vašeho obýváku? Pak bude Viola tou správnou volbou právě pro vás. Moderní kontrastní provedení dodá vašemu pokoji šmrnc a možnost rozložení ocení nejen vaše návštěva. Už žádné přespávání na nafukovacích matračkách! Viola nabízí i úložný prostor, do kterého schováte vše, co nechcete mít zrovna na očích. Díky volně loženým polštářům si každý najde tu správnou polohu pro relaxaci po náročném dni.
 
TOP CENA!!! Nejlevnější sedací souprava v dobré kvalitě. Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za neuvěřitelnou cenu! Pokud u vás rozhoduje v případě nákupu cena, je Viola ta pravá volba. 
 
Viola je univerzální pravo – levá souprava. Můžete se až doma rozhodnou na kterou stranu budete orientovat roh. Vysoce kvalitní produkt Nejlevnější sedací souprava Viola máte možnost koupit zrovna tu na našich stránkách v populární sekci sedačky do 10 tis. kč. Vyhledejte si oblíbené produkty z této známé sekce za výhodnou cenu. U zákazníků oblíbený výrobce DMX pro své zákazníky poskytuje vynikající produkty Tento akční výrobek získáte právě nyní tady u nás v oblíbené sekci sedačky do 10 tis. kč! Nyní najdete ještě ostatní produkty z naší rubriky za zcela nejnižší cenu. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také další produkty od značky DMX. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární dodavatel DMX vyrábí skvělé produkty A to je teprve začátek!

Tento akční kus Nejlevnější sedací souprava Viola 1, modrá originál od výrobce DMX snadno můžete najít ještě dnes opravdu levně! Aktuálně výhodně za 7 866 Kč.