Police Salt 09

  Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v dekoru bílá Mnoho odkládacího a úložného prostoru Vytvořte svému... více informací »
Police Salt 09
Značka: IDZ
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
  Moderně pojatý design dětského pokoje Dodáváme v dekoru bílá Mnoho odkládacího a úložného prostoru Vytvořte svému...

 

Moderně pojatý design dětského pokoje
Dodáváme v dekoru bílá
Mnoho odkládacího a úložného prostoru
Vytvořte svému dítěti krásný dětský pokoj snů
Nábytek je dodáván v demontu

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
110x50x23cm 
 

Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Velmi žádaný produkt můžete nakoupit aktuálně tady a teď na našem webu v populární rubrice dětské poličky! Máme pro vás ještě jiné výrobky z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další prověřené zboží od výrobce IDZ. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Hodně prodávaný výrobek Police Salt 09 můžete najít lehce na našem webu zařazený v kategorii dětské poličky! Nyní získáte skvělé produkty z této sekce za internetové ceny! Dodavatel IDZ prodává prvotřídní výrobky.

Ve slevě tento kus Police Salt 09 od známého výrobce IDZ dostanete tady nyní za zcela nejnižší cenu. Nabídka již od 1 299 Kč.